Osobní odběr v kanceláři:

Objednané zboží je možné zaplatit v případě osobního odběru v naší kanceláři na adrese Laubova 1731/6, Praha 3 (cca 3 minuty od metra trasy A Jiřího z Poděbrad), v hotovosti bez dalšího poplatku.

 

Osobní odběr prostřednictvím sítě výdejních míst Heureka Point:

Další možností osobního odběru je využití sítě výdejních míst Heureka Point, která provozuje třetí strana. V současné době se jedná o výdejní místa 2x Praha, 2x Brno, Ostrava, Hradec Králové, Olomouc, Plzeň a České Budějovice. Poštovné je bez ohledu na hmotnost 49,- Kč při platbě na místě nebo 33,- Kč při platbě předem na náš účet. Více informací včetně map a výdejních dob najdete na www.ulozenka.cz. Doba uložení na výdejních místech Heureka Point je 7 dnů.

 

Osobní odběr prostřednictvím sítě výdejních míst Z-Point:

Možnost osobního odběru je využití sítě výdejních míst Z-Point (Zásilkovna), kterou provozuje třetí strana. V současné době společnost má k dispozici 74 nezávislých výdejních míst po ČR a SR. Seznam výdejních míst naleznete zde: http://www.zasilkovna.cz/kde-nas-najdete 

Poštovné je 55,- Kč při platbě na místě nebo 43,- Kč při platbě předem na náš účet.

Více informací včetně map a výdejních dob najdete zde: http://www.zasilkovna.cz/


 

Česká pošta s.p.:

V případě doručení prostřednictvím České pošty je možné provést úhradu předem převodem na náš účet:

19-5527710247/0100 KB Praha 1

(bez poplatku) nebo dobírkou (poplatek za dobírku je 36,- Kč).

Při nákupu nad 2990,- Kč s DPH poštovné neúčtujeme.

Objednané zboží zasíláme formou balíku do ruky (DR) prostřednictvím České pošty, s.p. Cena poštovného je spočítána podle hmotnosti objednaného zboží, běžně se zásilky vejdou do 2 kg s poštovným 102,- Kč, maximálně je to pak 189,- Kč při hmotnosti balíku nad 28 kg.

Informace o doručování zásilky a jejím případném uložení na poště v případě nezastižení obdržíte od České pošty formou e-mailu a SMS na vámi uvedené kontakty.

Před doručením balíku do ruky je možné provést změnu dispozic pro doručení prostřednictvím webových stránek České pošty.

 

Standardní doba uložení nedoručeného balíku do ruky na poště je 7 dnů.

 

 

 


DomůDomů

Košík  
(prázdný)

Provozovatel

Leggování.cz
KV Centrum s.r.o.
Laubova 1731/6
130 00, Praha 3
(3 min. od stanice metra:
Trasa A - Jiřího z Poděbrad)

Tel.: +420 777296979, 222714553Novinky

Všechny novinky
LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, MINDSTORMS a LEGENDS OF CHIMA jsou ochranné známky LEGO Group, ©2013 The LEGO Group.